sport media marketing s.r.o. just fight hayashi Praha CM CM ČSZK Za podpory Nadace ČEZ MŠMT ČR

Informace JKA pro rok 2021


Zdravím všechny zástupce klubů JKA ČR,

přesto, že se neustále nacházíme ve složité situaci ohledně pořádání jakékoliv akce JKA, musíme myslet pozitivně a dále fungovat jako svaz i v roce 2021. Proto jsme připravili kalendář akcí pro Český svaz karate JKA v rozsahu tak, jak jsme zvyklí každý rok. Kalendář akcí byl odsouhlasen CV výborem a následně dopracován a schválen Prezidiem JKA, a naleznete ho v příloze tohoto mailu, a bude v nejbližších dnech vyvěšen na informačních web-stránkách www.jka.cz
Samozřejmě, že o konání či nekonání akcí bude rozhodováno s ohledem na konkrétní situaci, která bude v daném termínu platit. Proto již nyní upozorňuji na to, že musíme k pořádání akcí přistupovat velmi operativně a počítat, že akce může být zrušena z důvodu nařízených Vládních opatření vlastně kdykoliv i těsně před akcí tak, jak jsme to zažili letos.

Jako první máme naplánovány na leden dvě celorepublikové akce, které se týkají všech oddílů a dvě, které jen samostatných komisí. První významnou akcí je již tradiční pravidelný Meeting - lednové školení rozhodčích, instruktorů-trenérů a zkušebních komisařů JKA. Termín setkání vedoucích oddílů a školení je naplánován na 8.-10.01.2021 ve Spořicích u Chomutova, propozice k akci a přihlášku naleznete v příloze tohoto mailu, případně dále pak na web-stránkách JKA. Protože se jedná o velmi významnou akci, kterou považuji v roce za jednu z nejdůležitějších, obzvláště v současné době, rád bych kdyby jste přijali tuto moji výzvu a této akce se zúčastnili v co největším počtu jako lídři, vedoucí nebo zástupci dojo, klubů a oddílů z našeho svazu. Druhou významnou akcí, která by se měla v lednu uskutečnit je odložené Mistrovství ČR karate JKA, které je naplánováno na 16.-17.01.2021 ve sportovní hale Štěrboholy v Praze. Realizaci obou akcí bude zabezpečována v začátku ledna a doufám, že úspěšně.

Vzhledem k tomu, že situace covid-19 nás bude provázet i budoucím období chystáme nové informační rozhraní prostřednictvím Microsoft Teams. Ti co již s touto aplikací pracují ví o co se jedná, ti co ne budou s tímto rozhraním seznámeni, každopádně nám to umožní určité urychlení v komunikaci především Celorepublikového výboru JKA, jednotlivých komisí svazu, ale i určitých skupin oddílů, krajů a samostatných týmů. Momentálně je systém nastavován, je zažádáno o bezplatnou licenci pro náš národní svaz a budete o aktivaci a spuštění informováni jakmile nastane. Věřím, že i tato platforma zkvalitní naši práci ve svazu.

Děkuji, že vnímáte a chápete, že situace je složitá, a že se v ní špatně plánuje a organizuje cokoliv. I proto je podpora, kterou mi mnohokrát sdělujete ústně nebo telefonicky pro mne příjemná a jsem za ni velmi rád, protože mne to udržuje v pozitivitě, kterou potřebuji abych dál pracoval i když mnohdy jen tak zbytečně. Moc tímto děkuji.

Na závěr bych vám chtěl popřát Veselé Vánoce, zapomenout na chaos a nesmyslnost doby, užít si je v kruhu rodiny, přátel a milých činností, zalenošit si a odpočinout si a nabrat nové síly na oslavy Nového Roku, do kterého Vám přeji Hodně štěstí, zdraví, lásky a osobních úspěchů, a aby se vám plnily veškeré sny a přání i v budoucím roce 2021.

Děkuji
s pozdravem
--
Ing. Richard Růžička
[ web ]  [ zpět ] 

Soubory k článku Informace JKA pro rok 2021

JKA leden 2021 - propozice školení rozhodčí
 
Kalendář akcí JKA 2021 ver5
 
Příjmení - Přihláška školení 2021
 
VIP club Videa Celebrity schválené pořady Naši úspěšní výsledky
VÝSLEDKY NP JKA 15.2.2020
21.02.2020  V příloze naleznete výsledky ... číst >>
48. NORTHBOHEMIA 2016
18.10.2016  Výsledky turnaje v karate ... číst >>
NP ČSKE - 2.kolo
09.06.2014  V odkazu naleznete výsledky turnaje ...  číst >>
ME JKA 2014 (MLÁDEŽ, MASTERS)
26.05.2014  V příloze naleznete výsledky Evropského šampionátu, který se konal... číst >>
MČR SENIORŮ ČSKE
01.04.2014  Výsledky mistrovství republiky seniorů a masters v karate Českého... číst >>
LEON OPEN 2014
01.04.2014  Výsledky turnaje v kickboxu ... číst >>
NP JKA - 14.3.2014
19.03.2014  Výsledky 1. kola národního poháru Českého svazu karate JKA ... číst >>
3. Národní pohár- Praha
21.02.2014  8.2.2014 se v Praze konalo 3. kolo Národního poháru v tradičním karate... číst >>
Výsledky - MČR kadetů a školní mládeže 2014
21.02.2014  Výsledky - MČR kadetů a školní mládeže 2014 číst >>
EKOBENA LIGA 2014 (1. kolo)
01.02.2014  Výsledky naleznete v záložce "web". číst >>

všechny výsledky >>