sport media marketing s.r.o. just fight hayashi Praha CM CM ČSZK Za podpory Nadace ČEZ MŠMT ČR

Důležité - pro žádost na rejstřík sportu!


Vážení členové,

vzhledem k množícím se dotazům zasílám tento hromadný e-mail pro vysvětlenou některých změn k evidenci a žádostem pro NSA. (www.rejstriksportu.cz)

Import členské základny nových dat z ČUBU -> v současné době nefunguje správně, protože NSA změnila klíč pro řazení jednotlivých dat. Tyto informace zveřejnila před pár dny a my musíme tento import přenastavit. Jakmile bude import opraven dle nových požadavků, správce serveru vás o tomto bude informovat krátkým mailem. Předpokládaný termín nejdříve v pondělí (26.10.2020).

V případě nových informací vás budeme informovat. V současné době se v systému objevují chyby na kterých NSA pracuje a opravuje, např. správnost zadaní data platnosti, editace špatných záznamů atd.

Posílám pár zaslaných dotazů na NSA a jejich odpovědi:

1) prosím jaký je přesný rozdíl mezi importem (aktualizace vs nahrazení)
a) aktualizace je oprava vašeho CSV a nahrání zpět?
b) nahrazení je vložení svého CSV bez vašeho ID

Odpovědi z NSA:
1a) aktualizace je doplnění stávající evidence sportovců, kterou máte v Rejstříku nahranou, tj. nově importování sportovci budou přidáni k evidenci

1b) nahrazení můžete použít, pokud v evidenci doposud žádné sportovce nemáte nebo v případě, že chcete celou stávající evidenci nahradit novým seznamem sportovců, jinými slovy přepíšete vše, co v Rejstříku doposud bylo

===

2) do zastřešující organizace se počítají pouze národní svazy, nebo i krajské (regionální) svazy? - např. klub působí i v Jihomoravském svazu karate ČSKe, z.s.

Odpovědi z NSA:
2) zastřešující organizací nejsou národní svazy, ale např. Česká unie sportu, která sdružuje sportovní organizace a svazy

===

3) vzhledem k tomu, že máte četnost tréninků nepovinnou, musí být vyplněna a váže se nějak na dotaci? Protože otvírat např. 100 záznamu a opravovat tyto data po jedné osobě je dosti náročné na čas.

Odpovědi z NSA:
3) četnost tréninkových jednotek je skutečně pro evidenci v Rejstříku nepovinná, ale pro výzvu Můj klub 2021 je vyžadována. Doporučil bych Vám doplnit četnost tréninků až v žádosti o dotaci, kde budou již jen sportovci, kteří splňují kritéria daná Výzvou. Tzn. že četnost nebudete muset vyplňovat u všech sportovců, které evidujete, ale jen u těch, kteří splňují podmínky

===

4) případně když si vyjedu export od vás a v excelu například vše opravím, lze toto nahrát zpět jako již zmíněné import aktualizace oprava? pokud některé členy vymažu nebude problém? Již necvičí nebo od začátku pandemie COVID-19 je nikdo neviděl.

Odpovědi z NSA:

4) pokud exportujete stávající seznam z Rejstříku, můžete upravit údaje a následně vše zpět importovat jako „Import sportovců a trenérů – nahrazení“. Seznam sportovců a trenérů se z Rejstříku smaže a přepíše novým (upraveným) CSV souborem.

===

S pozdravem

Jaromír Musil | Viceprezident pro sport
[ web ]  [ zpět ] 

Soubory k článku

VIP club Videa Celebrity schválené pořady Naši úspěšní výsledky
VÝSLEDKY NP JKA 15.2.2020
21.02.2020  V příloze naleznete výsledky ... číst >>
48. NORTHBOHEMIA 2016
18.10.2016  Výsledky turnaje v karate ... číst >>
NP ČSKE - 2.kolo
09.06.2014  V odkazu naleznete výsledky turnaje ...  číst >>
ME JKA 2014 (MLÁDEŽ, MASTERS)
26.05.2014  V příloze naleznete výsledky Evropského šampionátu, který se konal... číst >>
MČR SENIORŮ ČSKE
01.04.2014  Výsledky mistrovství republiky seniorů a masters v karate Českého... číst >>
LEON OPEN 2014
01.04.2014  Výsledky turnaje v kickboxu ... číst >>
NP JKA - 14.3.2014
19.03.2014  Výsledky 1. kola národního poháru Českého svazu karate JKA ... číst >>
3. Národní pohár- Praha
21.02.2014  8.2.2014 se v Praze konalo 3. kolo Národního poháru v tradičním karate... číst >>
Výsledky - MČR kadetů a školní mládeže 2014
21.02.2014  Výsledky - MČR kadetů a školní mládeže 2014 číst >>
EKOBENA LIGA 2014 (1. kolo)
01.02.2014  Výsledky naleznete v záložce "web". číst >>

všechny výsledky >>